Станови3
Куќи23
Викендици1
Плацеви29
Деловни простори6

Агенција за промет со недвижности

ЕНХЕЛЕЈА

Охрид, Т.Ц.Амам
046 254 282
075 436 988 / 075 436 991
enheleja@t-home.mk

Детални информации за понудата


 

Шифра: 707

Тип:  Стан

Град:  Охрид

Населба:  

Квадратура:  60

Цена:  78,000

Кат:  Приземје

Забелешка:  

има тераса , двор во одлична состојба


All right reserved ideaMK 2005 - 2022