Станови0
Куќи23
Викендици1
Плацеви26
Деловни простори4

Агенција за промет со недвижности

ЕНХЕЛЕЈА

Охрид, Т.Ц.Амам
046 254 282
075 436 988 / 075 436 991
enheleja@t-home.mk

Детални информации за понудата


 

Шифра: 1161

Тип:  Куќа

Град:  Охрид

Населба:  Видовишта

Квадратура:  301

Цена:  180,000

Кат:  П+1

Забелешка:  

Куќата е комплетно реновирана, поставена е нова Ч Струја, вода, дограма , хидроизолација, врати, санитарија, ...Има прекрасно уреден двор, и нова фасада... Куќата се продава опремена како на сликите... одлична инвестиција за семеен живот, и изнајмување...


All right reserved ideaMK 2005 - 2023